Muž brutálne zavraždil počas uplynulých dní svojho len 6-ročného synčeka. Ešte viac šokujúci ako ohavný spôsob vykonania zločinu je dôvod, pre ktorý k tragédií došlo. Momentálne čelí obvineniu z vraždy prvého stupňa.

Doslova hrôza sa odohrala 26. septembra v americkom meste Tuscon v štáte Arizona. Pablo Martinez brutálne zavraždil svojho 6-ročného synčeka, ktorého nahé telo objavila polícia na posteli. Dieťa malo popáleniny až na 15 percentách tela a pred smrťou strávilo 10 minút pod vodou.

Ešte zarážajúcejší je dôvod, pre ktorý došlo k ohavnému zločinu. Muž svojho synčeka doslova utýral na smrť kvôli presvedčeniu, že ho posadol diabol. V snahe vykonať obrad exorcizmu tak pálil jeho telíčko ohňom či donútil chlapca vypiť horúcu vodu z vane. Podľa slov polície bol muž v domnení, že sa mu darí diabla vyhnať.

Manželka a adoptívna mama chlapčeka Romelia rovnako podľa informácii KVOA tvrdila, že dieťa sa správalo démonicky. Chlapček bol po príchode záchranky transportovaný do nemocnice, kde ale o chvíľu zomrel. Manželka sa ešte krátko po incidetne dovolala na tiesňovú linku, pričom tvrdila, že manžel sa snažil vykonať na chlapcovi resuscitáciu a dal mu napiť studenej vody. Pablo je obvinený z vraždy prvého stupňa. Hovorca školy, ktorú chlapec navštevoval, prezradil, že šlo o dieťa so špeciálnymi potrebami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: kvoa.com │ Foto: Twitter, YouTube/KGUN9