Mladá žena sa stretla so svojím bývalým priateľom, s ktorým mala aj po rozchode dobré vzťahy. Očakávala preto, že sa pri káve navzájom pochvália novinkami, tak ako obyčajne. To ešte nemohla tušiť, že sa jej mladík prizná k vražde, pričom z detailov jeho besnenia zostala doslova vydesená.

Reece Dempster pochádza z londýnskej časti Tottenham, pričom pred pár týždňami požiadal o stretnutie s bývalou priateľkou. V priebehu obyčajného posedenia sa jej priznal, že zavraždil dôchodkyňu, keď sa snažil ukradnúť z jej domu nejaké peniaze. Vydesená žena okamžite konala a kontaktovala políciu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Muži zákona si vyjadrenia vraha nakoniec spojili s vraždou Dorothy Woolmer. 23-ročný mladík sa pod vplyvom cracku a alkoholu vlámal do jej domu s vidinou ľahkého zisku peňazí. Dôchodkyňa ho však prekvapila, čo ju stálo život. Fyzicky ju napadol, pričom utrpela vážne zranenia, a dokonca ju aj znásilnil. Jeho besnenie malo trvať dlhých 7 hodín. Vo chvíli, keď precitol a uvedomil si, čo spravil, utiekol.

89-ročnú starenku našla jej sestra a suseda, keďže niekoľko dní nezdvíhala telefón. Obeť bola od pol pása dole vyzlečená a horná časť tela bola zabalená ako múmia. Reece je už zadržaný a momentálne mu hrozí doživotie za mrežami.

Zdroj: thesun.co.uk  |  Foto: Facebook/Reece Dempster, Pixabay, Twitter