Politika Muž mal dostať tvrdý náklad od poslanca Pročka! Ten to vidí úplne...

Muž mal dostať tvrdý náklad od poslanca Pročka! Ten to vidí úplne inak!

V uplynulých dňoch zasiahol množstvo Slovákov zúfalý inzerát muža, ktorý si prostredníctvom inzertného portálu zháňal akúkoľvek prácu. Neľahká situácia v súvislosti s koronavírusom ho pritlačila k múru, pričom jeho žiadosť o privyrobenie si zdieľali tisíce ľudí.

Pandémia koronavírusu pripravila o živobytie nielen množstvo podnikateľov, ale predovšetkým zamestnancov, ktorí sú prepúšťaní pre nedostatok práce i financii. Jedným zo Slovákov bojujúcich o prežitie je aj zúfalý Peter, otec troch malých detí vo veku do desať rokov. Ako prezradil, jeho manželka je momentálne na materskej dovolenke, a preto si urgentne potrebuje nájsť robotu, pričom sa neštíti skutočne žiadneho zamestnania. „Čokoľvek potrebujete pomôcť, resp. urobiť napr. okolo domu, s drevom alebo, ako píšem, s čímkoľvek nemám problém. Holými rukami vám presťahujem osie alebo včelie hniezdo… až tak veľmi som zúfalý…!“ napísal Košičan (33).

Ako sa však zdá, na Slovensku je stále množstvo úžasných ľudí, ktorí mu ponúkli nielen prácu, ale aj finančnú hotovosť. „Našli sa takí, ktorí sami nemajú, ale chceli sa podeliť aj s tým málom. Naozaj som dojatý ochotou a láskavosťou ľudí,“ povedal Peter pre portál Pluska, a zároveň dodal, že dostal množstvo ponúk na brigádu, ale aj trvalú prácu. Okrem toho sa však Petrovi ozval aj poslanec Jozef Pročko, ktorý mu mal údajne poriadne vyčistiť žalúdok. „Bol veľmi nepríjemný. Pýtal sa ma, ako som sa dostal do tejto situácie a zdôraznil, že či si uvedomujem, že tým robím premiérovi Matovičovi zlú reklamu. Nemohol som sa ani nadýchnuť zo šoku,“ povedal.

Bývalý zabávač však vidí celú situáciu absolútne odlišne a z vyjadrenia Košičan ostal v šoku. Ako uviedol, kontaktoval ho preto, lebo inzerát mala zdieľať skupina kotlebovcov, ktorá začala „robiť zle“. „Opýtal som sa ho najprv, či nepotrebuje pomoc, odpovedal, že nie. A potom, či vie, že ľudia, ktorí to zdieľajú, tým nepomáhajú situácii, ktorú Igor Matovič rieši,“ prezradil Pročko. Muž sa mu mal následne priznať, že sa do problémov dostal sám a približne 20-minútový rozhovor ukončili opätovnou ponukou na pomoc aj v budúcnosti. „Uzavrel som to napokon tým, že ak bude niečo potrebovať, nech zavolá, že viem mu pomôcť,“ dodal poslanec.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska.sk

Exit mobile version