Manželia boli spolu viac ako dvadsať rokov, počas ktorých si zadovážili spoločný domček a narodili sa im dvaja synovia. Aj napriek tomu, že v ich vzťahu sa vyskytovali hádky, mnohí susedia boli presvedčení, že ide o harmonickú dvojicu. Zistenie jedného zo synov však všetko zmenilo a rodina sa nadobro rozpadla.

Howard a Marcia Eubankovi si spoločne nažívali v meste Coventry Township v Ohiu, keď rodinu zasiahla zdrvujúca správa. Otec totiž napísal svojim najbližším správu, podľa ktorej si našiel prácu v Texase, opúšťa ich a nechce, aby ho kontaktovali. Predovšetkým pre jeho dvoch synov to bola tvrdá rana, keďže mali s Howardom veľmi dobrý vzťah. Dokonca sa ani neobjavil na svadbe svojho vlastného potomka Howarda Juniora, čo ho nesmierne zarmútilo.

Práve on si v to osudné ráno, šesť mesiacov po údajnom odchode otca z domu, zabuchol v dome kľúče. Neostávalo mu teda nič iné, ako vliezť do najbližšieho okna, pričom išlo o maminu pracovňu. V krabici našiel niečo posiate červami a muchami, a tak mame odfotil celú škatuľu s otázkou, o čo ide.

Jej odpoveď ho nemohla viac šokovať. ,,Je to časť tela tvojho otca. Zvyšné časti nájdeš v debničkách v pivnici. Zavolaj na políciu a oznám im, že som zabila tvojho otca a uskladnila jeho telo. Nehľadaj zvyšné časti, nechaj to na políciu. Zabila som ho,“ napísala synovi.

Pitva nakoniec ukázala, že ide skutočne o Howarda, ktorý bol niekoľkokrát postrelený do zadnej časti hlavy. Marcia sa tvrdila, že jej manžel bol agresívny a ona sa iba bránila. Vyšetrovanie však preukázalo, že si pár dní pred vraždou hľadala na internete, ako niekoho zabiť, a taktiež sa jej vyjadrenia nezhodujú s ranami, ktoré muž utrpel. Išlo o vopred premyslenú chladnokrvnú vraždu!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Marcia a Howard sa zosobášili v roku 1994
Marcia stále tvrdí, že sa iba bránila

Zdroj: mirror.co.uk  |  Foto: Facebook/Marcia Eubank, Facebook/cleveland.com