Muž napodobnil Hriešny tanec: Z jeho videa sa stal obrovský HIT!

Dátum:

Je to už viac ako 30 rokov, odkedy kultový film Hriešny tanec uzrel prvýkrát svetlo sveta. Od toho momentu sa mnohé dvojice i jednotlivci snažia detailne napodobniť finále hudobného filmu, ktoré je dokonalým záverom romantického príbehu.

Hriešny tanec patrí k najobľúbenejším filmom v histórií svetovej kinematografie, pričom dodáva divákom poriadnu dávku romantiky. Jennifer Grey fantasticky stvárnila ostýchavú Baby a Patrick Swayze si svojimi pohybmi získal milióny fanúšičiek. Pri vete ,,Baby nebude sedět v koutě“ sú dojaté všetky vekové kategórie, aj keď predstaviteľ Johnnyho priznal, že sa mu doslova hnusila.

Quinn Wharton použil romantický príbeh ako fantastickú inšpiráciu počas karantény. Pracuje totiž ako fotograf a profesionálny tanečník. Využil tak svoj byt na znázornenie najslávnejšej scény, no keďže mu chýbala partnerka, úžasne mu poslúžila veľká stojaca lampa.

Umelec si všetko natočil sám, pričom si zahral aj vedľajšie úlohy. ,,Môj dobrý priateľ ma vyzval, aby som počas tohto obdobia vytvoril slávne tanečné filmové scény u mňa doma. Najprv som váhal, ale nakoniec som išiel do toho. Ukázalo sa, že to bolo oveľa zábavnejšie, ako som si myslel a výsledok bol ešte vtipnejší, ako som si dokázal predstaviť,“ napísal k vtipnému tancu Quinn. Jeho výkon ocenilo veľké množstvo ľudí, ktorí ho pochválili za fantastický nápad.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/qwharton  |  Video: Streamable.com

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Z Let’s Dance do DENNEJ šou: Viktor Vincze získal ďalší lukratívny flek!

Televízia Markíza len prednedávnom ukončila prestížnu šou Let's Dance,...

Zomrel svedok z kauzy, v ktorej figurovala aj Plačková: OBESENÝ!

Koncom septembra uplynulého roka otriasla celou verejnosťou šokujúca kauza,...

Tragédia počas víkendu: Pri nehode zomrel bývalý futbalista († 48)!

Počas uplynulého víkendu došlo na západnom Slovensku k fatálnej...

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...