Nájsť lásku svojho života je skutočná výzva. Hľadať polovičku, ktorá s vami vždy súhlasí, nesťažuje sa, neodvráva, nežije nočným životom bez vašej prítomnosti, je nenáročná, vždy rovnako naladená a výkyvy nálad sú jej cudzie, dá určite zabrať. Yuriimu sa to však podarilo a našiel dokonalú ženu svojich snov! Alebo žeby nie?!

Yurii Tolochko sa oženil so svojou gumenou bábikou! Margo, alebo umelá Anča, si Yuriiho vzala potom, čo sa v decembri 2019 zasnúbili. Šťastný „ženáč“ uverejnil video z ich spoločného radostného okamihu na sociálnej sieti, kde okamžite vzbudilo pozornosť širokej verejnosti. Okrem toho na jeho profile možno zhliadnuť snímky s manželkou vo vani, na výletoch aj počas posteľných hrátok. Pri kuchynskej doske s vareškou sa však Margo obracať nevie a s chodením jej musí manžel pomáhať.

Aj keď by sa mohlo zdať, že bizarnosť vo vzťahu mladého športovca týmto končí, opak je pravdou. Výzor čerstvej pani mal totiž zožať u ľudí negatívne reakcie, čo u nej údajne vyvolalo komplexy. „Preto sme sa rozhodli pre plastickú operáciu. Veľmi sa zmenila. Spočiatku to bolo ťažké prijať, ale neskôr som si na to zvykol. Bolo to na skutočnej klinike so skutočnými lekármi,“ prezradil Yurii. Ale veď čo by ste pre svoju lásku neurobili, no nie?!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/ yurii_tolochko | Video: streamable.com