Aj keď sa svet snaží neustále napredovať vpred, základom každej spoločnosti je predovšetkým mladá generácia, ktorá dospelým mnohokrát doslova vyráža dych. Vo väčšine prípadov síce ide o pozitívne dojmy z úspechov či mimoriadneho prístupu k životu, no často dokážu deti prekvapiť aj v negatívnom zmysle.

Internetom momentálne kolujú fotografie z newyorského metra, ktoré na Twitteri zverejnila istá Isabel. S desiatkami ďalších cestujúcich bola totiž svedkyňou dychberúcej životnej lekcie, ktorú mladému chlapcovi uštedril približne 30-ročný muž.

Mladík, ktorý vášnivo venoval svoju pozornosť výhradne mobilnému telefónu, ignoroval fakt, že vozeň metra je preplnený, pričom si pohodlie neužíval iba jeho zadok, ale aj nohy. Chlapec dokonca nereagoval ani na fakt, že si na voľné miesto mienil sadnúť jeden z cestujúcich, ktorý však situáciu vyriešil dychberúcim spôsobom.

Muž totiž miesto toho, aby ostal stáť, zvolil iný prístup a na chlapcove nohy si jednoducho sadol. Teenager v kŕči okamžite vyskočil, nakoľko bol nedobrovoľne prinútený umiestniť sa na sedačku ako človek. Tomu hovoríme lekcia!

Zdroj: Twitter/ da_drought_3