V pondelok došlo v košickom nákupnom centre Aupark k mimoriadne dramatickému incidentu. Muž vo veku 56 rokov preliezol sklenenú výplň so zábradlím a vyhrážal sa samovraždou. Napokon skočil z výšky 13 metrov, no na mieste bola prítomná pomoc.

Muž vo veku 56 rokov sa v pondelok pokúsil o samovraždu v nákupnom centre Aupark v Košiciach. Ako informuje Korzár, preliezol cez sklenenú výplň so zábradlím a vo výške 13 metrov sa začal vyhrážať samovraždou. Okoloidúci ľudia mali naňho pokrikovať negatívne komentáre.

Na miesto okamžite dorazila polícia, no aj príslušníci HaZZ s pripravenými nafukovacími vakmi. Muž sa napokon rozhodol po dvoch hodinách vyjednávania skočiť. Hoci pod ním záchranný tím natiahol sieť, tá ho nakoniec celkom nezachytila.

Samovrah sa mal otočiť a prepadnúť cez jej okraj a následne spadnúť z výšky piatich metrov na prízemie nákupného centra. V bezvedomí bol okamžite prevezený do nemocnice. Podľa zákulisných informácií to nebol jeho prvý pokus a život chcel ukončiť už i predtým.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: kosice.korzar.sme.sk │ Foto: FB/Polícia SR – Košický kraj