V prvý júlový deň došlo v Trenčianskom kraji k desivej udalosti, o ktorej informovali policajti na sociálnej sieti. Správanie muža bolo agresívne, a dokonca ohrozoval aj vlastných rodičov. Na mieste napokon museli zasahovať aj kukláči.

36-ročný muž z Nového Mesta nad Váhom bol v osudný deň intoxikovaný doposiaľ nezistenou látkou, pričom rodičia mu chceli zavolať rýchlu zdravotnú pomoc. To však malo ich syna rozzúriť a zabarikádoval vstupné dvere bytu nábytkom, pričom sa z jeho rodičov stali rukojemníci.

Na mieste okamžite zasahovali policajti, ktorým sa Slovák pod vplyvom omamných látok vyhrážal, že ich dobodá. ,,Policajti po vyjednávaní vykonali služobný zákrok, počas ktorého obvinený nožom poranil jedného zo zasahujúcich policajtov. Jeho rodičia, našťastie, neutrpeli žiadne zranenia. Zranenie policajta si však vyžiada 12-dňovú práceneschopnosť,“ uvádzajú muži zákona na sociálnej sieti.

Pri obhliadke bytu boli nájdené dve injekčné striekačky naplnené neznámou kryštalickou látkou a zelenou sušinou. Vyšetrovateľ zvažuje aj obvinenie z drogovej trestnej činnosti. Agresorovi momentálne hrozí trest odňatia slobody na tri až osem rokov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Polícia SR-Trenčiansky kraj  |  Foto: FB/Polícia SR-Trenčiansky kraj, Pixabay