Krimi Muž stretol vrahyňu svojho brata: Jeho reakcia ROZPLAKALA aj sudkyňu!

Muž stretol vrahyňu svojho brata: Jeho reakcia ROZPLAKALA aj sudkyňu!

Súd, ktorý prebiehal v stredu v americkom Dallase, sa stal svedkom výnimočnej udalosti. Len 18-ročný muž sa tu stretol s vrahyňou svojho brata, ktorá dostala 10-ročný trest za mrežami. Namiesto nenávisti však svojou reakciou dojal celý svet, pričom slzám sa neubránila ani samotná sudkyňa.

Súd, ktorý sa konal v americkom Dallase počas stredy, sa stal svedkom nevídanej udalosti. Bývalá policajtka Amber Guygerová mala v roku 2018 omylom zastreliť černošského suseda Bothama Jeana, ktorého si pomýlila s lúpežníkom. Teraz si vypočula drsný rozsudok, ktorý ju poslal za mreže na 10 rokov.

Po vyrieknutí ortieľu sa brat zavraždeného muža Brandt Jean rozhodol povedať slová, ktoré zrejme nikto nečakal: „Nechcem po niekoľkýkrát opakovať, čo ste nám vzali. Myslím, že to viete. Nebudem hovoriť, že dúfam, že zhnijete a umriete rovnako ako môj brat. Môžem hovoriť len sám za seba, ale ja vám odpúšťam. Osobne chcem pre vás to najlepšie,“ povedal podľa informácií CNN tichým hlasom.

Tým sa však neobvyklá reakcia, ktorá sa počas podobných súdov len tak nevidí, neskončila: „Mám vás ako človeka rád a nechcem pre vás nič zlé,“ dodal so slovami, že ak obráti svoj život ku Kristovi, urobí tú najlepšiu vec, ktorú by si prial aj zavraždený Botham. Následne položil sudkyni otázku, či môže Amber objať, no pri tejto scénke neudržala slzy nikto z prítomných. Video zo súdnej siene si pozriete nižšie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: edition.cnn.com │ Foto: Twitter, YouTube/ABC News