K životu patrí smrť, narodíme sa, dospievame, starneme. Nie každý sa však s jeho kolobehom dokáže vysporiadať, niektorí hľadajú cestičky, ako túto prirodzenú rovnováhu oklamať. Elixír mladosti, nesmrteľnosť, vrátenie času, vzkriesenie mŕtvych.. Aj tieto scenáre vídať v sci-fi filmoch na televíznych obrazovkách. Čo sa však odohráva v hlave policajta, ktorý jednu z týchto taktík vidí priamo na vlastné oči?!

Muž z amerického mesta Knoxville v Tennesse sa rozhodol uprostred noci rozkopať cintorín a nájsť svoju mŕtvu babičku. Jeho plánom bolo telo starej ženy oživiť vzkriesením! Experiment sa mu však nepodarilo vykonať, pretože na miesto dorazili pred samotným náboženským úkonom miestni policajti.

Muži zákona dorazili na cintorín okolo 2:30 ráno a iba s údivom sledovali počin zúfalého pozostalého. Ten poškodil mnohé náhrobné kamene, vykopal viaceré jamy a spôsobil škody v celkovej hodnote takmer 30-tisíc amerických dolárov. Okrem finančnej kompenzácie, ktorú musí 34-ročný podozrivý preplatiť miestnemu cintorínu, bol zatknutý za vandalizmus.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: WLTV, topky.sk, Knox County Sheriff’s Office | Foto: pixabay.com