Slovenská speváčka Eva Máziková, žijúca v Nemecku, disponuje neuhasínajúcou energiou, pričom na jej tvári vidíme iba úsmev od ucha k uchu. Vďaka dlhoročnej kariére si získala obrovské množstvo fanúšikov, no sú aj takí, ktorí jej vedia poriadne znepríjemniť život.

Urobí rozruch kamkoľvek príde! Reč je o Eve Mázikovej, ktorá je veľmi rada v kontakte s fanúšikmi. Pravidelne s nimi komunikuje cez sociálne siete, pričom neraz priznala, že je nesmierne vďačná za verných priaznivcov. Z muža, ktorý sa dostal k jej telefónnemu číslu, však zrejme tak nadšená nie je.

71-ročnej blondínke totiž poriadne otravuje život. „Neviem, ako dlho to trvá, ale najintenzívnejšie to bolo minulý týždeň, keď začal skoro ráno okolo šiestej telefonovať viackrát za sebou, a keď mu nikto nedvíhal v tomto čase, tak začal útočiť a písať esemesky,“ uviedla pre cas.sk. Správy obsahovali nechutné vulgarizmy, pričom neznámy fanatik komentoval Evine príspevky na sociálnej sieti.

Obľúbená “šoumenka“ sa však neplánuje obrátiť na políciu. Podľa jej slov musí ísť o nešťastného alebo chorého človeka. Aj napriek tomu, že ju „stíhač“ bombarduje, nestarnúca strela je nad vecou. ,,Na takého platia len dve veci- zablokovať ho a poslať mu veľa lásky. Povedať mu, že svet je pekný a že každý na svete je dôležitý, ale treba byť slušný a tolerantný,“ odkázala svojmu prenasledovateľovi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Eva Máziková zverejnila fotku muža, ktorý jej vypisuje

Zdroj: cas.sk  |  Foto: TV Markíza, depositphotos.com, IG/evamazikovaofficial