22-ročný Patrick pred niekoľkými dňami brutálne zavraždil svoju snúbenicu, s ktorou vychovávali len ročného synčeka. K zločinu a streľbe ho mal pritom dohnať práve nevinný drobček.

V brazílskom Rio de Janeiro došlo 19. novembra k brutálnej vražde. 22-ročný Patrick Azevedo Silva namieril zbraň proti svojej snúbenici. Len 17-ročná Maria Eduarda Lima podľa informácií DailyMail po dvoch výstreloch do hlavy zomrela. Hoci bola okamžite prevezená do nemocnice, lekári ju nemohli kvôli vážnemu stavu ihneď operovať a napokon boli nútení konštatovať smrť.

Pred incidentom poslala vydesená žena smsku svojej mame, v ktorej upozornila na to, že Patrick je ozbrojený a vyhráža sa jej smrťou. Keď matka dobehla spolu s mužom na miesto, našli ich dcéru ležať na dlážke v kaluži krvi. Vedľa nej plakal vystrašený synček.

Muž mal pritom mladučkú matku zastreliť z dôvodu, že žiarlil na to, koľko pozornosti venuje svojmu 1-ročnému dieťatku. Emócie ovládli mladíka natoľko, že partnerku zastrelil napriek tomu, že v danej chvíli držala syna priamo na rukách. Rodina sa po tragédií rozhodla darovať dcérine orgány, pričom chlapček poputoval do starostlivosti starých rodičov. Patrick bol v utorok zatknutý políciou, pričom ho čaká väzenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: Twitter, Facebook/Smart Eagles