Už 65-ročná Madonna, vlastným menom Madonna Louise Veronica Ciccone, je známa ako kráľovná popu. Žiadna žena zrejme v histórii populárnej hudby nezaznamenala toľko úspechov ako práve ona.

Madonna je nielen speváčka, ale aj skladateľka, producentka či herečka, no i zakladateľka nadácií na pomoc chudobným. Behom kariéry mala aj niekoľko škandálov, no v mladosti bola múzou mnohých mužov a s*xsymbolom 80-tych rokov.

Zatiaľ, čo v Amerike asi mnohí vedia, aké boli jej kvázi začiatky, u nás to až také známe nie je. Už ako 21-ročná nafotila sériu veľmi chúlostivých fotiek, na ktorých ukázala doslova všetko, čo dokumentuje aj táto fotografia z roku 1979.

Ani v čase, keď už bola mimoriadne slávna, sa ale neobávala nahoty a ako 35-ročná v 90-tych rokoch hrala vo filme Body of evidence (Telo ako dôkaz) postavu s menom Rebecca Carlson, ktorá vo filme viackrát laškovala a objavila sa aj odhalená a predviedla svoju obdarenú hruď v plnej paráde, čo nepochybne potešilo milióny mužov. A ten pohľad stál za to!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Madonna (@madonna)

Foto: Instagram/madonna