Nie je žiadnym tajomstvom, že úspešný veľkopodnikateľ a politik Boris Kollár sa príkladne stará o svoju(e) rodinu(y), ktorú má biologicky už viac než jednu, ba dokonca viac než niekoľko. Doma mu to už asi začínalo trošku “smrdkať” a tak sa na chvíľu oslobodil vďaka biznisovým povinnostiam.

Zakladateľ strany “SME RODINA”! Áno, tento človek ich má viac, než by sa na seriózneho a dôveryhodného politika patrilo. Čo sa však týka finančného zabezpečenia, tak bez OBÁV – všetci členovia sú v suchu! On sa však práve pred pár dňami rozhodol, že “na chvíľu” zmení lokál a vypadne z náročného rodičovského kolotoča. Lebo veď priznajme si – 10 detí, to nie je nič pre obyčajného smrteľníka a zvládnu to iba tí najvytrvalejší. Tak sa teda multiotecko rozhodol, že teda vycestuje trošku do exotiky. A nie hocikam! Namieril si to rovno do Thajska. Pokým sa najčerstvejšia rodička jeho posledného, iba trojtýždňového synátora Alexandra Jána trápi sama doma, vzorný otecko si pobehuje letom svetom. Má vraj neodkladné povinnosti, ktoré súvisia s výstavbou luxusných víl, ktoré budú v budúcnosti sypať tučný keš.

Borisa však prichytili v Thajsku s priateľmi v bare. A to na biznisové záležitosti teda naozaj nevyzerá! Fotku si môžete pozrieť TU.

Barbora pridala v sobotu na Instagram takúto úžasnú fotografiu s vyznaním ako veľmi miluje svojho synčeka

Zdroj: Cas.sk  Foto: Instagram