Polícia Trenčianskeho kraja zverejnila na sociálnej sieti ďalší smutný incident. V pondelok ráno sa hneď pred štartom do nového pracovného týždňa udiala tragická dopravná nehoda. K tej došlo v okrese Bánovce nad Bebravou, pričom vyhasol život 57-ročného vodiča.

V okrese Bánovce nad Bebravou v katastri obce Dežerice došlo hneď v pondelok v skorých hodinách k tragickej dopravnej nehode. Okolo šiestej ráno boli záchranné zložky privolané k zrážke dvoch vozidiel.

Ako informuje na sociálnej sieti trenčianska polícia, 57-ročný vodič Škody Felicie mal z doposiaľ nezistených príčin prejsť na rovnom úseku do protismeru, kde sa zrazil s nákladným vozidlom riadeným 63-ročným šoférom z Prievidze.

Pri dopravnej nehode vodič utrpel zranenia nezlučiteľné so životom. Policajti vodiča nákladného vozidla podrobili dychovej skúške s negatívnym výsledkom,” priblížila polícia. Až nariadená súdno-lekárska pitva odhalí, či nebohý šofér požil alkohol alebo návykové látky. Okolnosti a presná príčina nehody sú aktuálne predmetom vyšetrovania.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Polícia SR – Trenčiansky kraj