Ľudská nevšímavosť je v tomto prípade šokujúca! Na diaľnici D1 neďaleko Senca došlo k zrážke troch motorových vozidiel, pri ktorej utrpeli účastníci havárie zranenia. Na pomoc však čakali márne, dlho im nikto z okoloidúcich vodičov nezastavil!

V stredu večer okolo 22.00 h došlo k zrážke troch osobných motorových vozidiel na diaľnici D1 blízko Senca. Osoby v autách utrpeli ľahšie zranenia, ale potrebovali pomoc, ktorá však dlho neprichádzala. Okoloidúci vodiči si ich vôbec nevšímali. Pomoc im poskytol až hasičský prezident Alexander Nejedlý spolu so svojím vodičom, ktorí sa vracali z pohrebu hasičov v Prešove a náhodne išli okolo nehody.

Podľa informácií portálu cas.sk, Nejedlý s vodičom okamžite išli poskytnúť prvú pomoc, jedna zranená vodička dokonca upadala do bezvedomia. “Šokovala ma nevšímavosť možno aj sto vodičov osobných a nákladných áut, ktorí prešli okolo miesta nehody bez zastavenia,” uviedol hasičský prezident, ktorý je, mimochodom, partnerom známej markizáckej redaktorky Danice Kleinovej.

Alexander Nejedlý s partnerkou Danicou Kleinovou

Pri nehode pomáhal prezident hasičov.

Zdroj: cas.sk | Foto: YouTube | Ilustračná foto: pixabay.com