stretnutie evy a lenky

Na Farme sa vytvorili viaceré pevné kamarátstva, kde si dvojice sľubovali stretnutie aj mimo kamier. Medzi také patrila bezpochyby aj Eva spolu s Lenkou, ktoré pri rozlúčke nedokázali skryť slzy. Ako dopadlo ich stretnutie po vypadnutí?

Eva Zelníková (22) a Lenka Botková (29) vyzerali na začiatku Farmy ako úplne odlišné povahy, ktoré si počas súťaže určite nebudú mať čo povedať. Kým Lenka pôsobila ako rázna a praktická žena, Eva skôr ako jemná, s hlavou v oblakoch. Nakoniec sa však ukázalo, že dve mladé slečny majú toho veľa spoločného a rozumejú si viac, ako čakali.

Pri vypadnutí Lenky po prehratom dueli sa ani jedna nedokázala v stodole ubrániť slzám a pred kamerami si sľúbili, že sa určite stretnú a ostanú kamarátky aj v súkromnom živote. Ako to však už býva, niekedy sa sľuby sľubujú a farmári sa po skončení šou nikdy nestretnú. To však nebol prípad Lenky, ktorá sa za Evou vybrala do jej módneho butiku v Žiline a dokonca jej zapózovala ako modelka. Z fotiek je zrejmé, že tento deň si užili obidve dievčatá a Eva pod fotky pripojila aj veľavravné P.S. „Pravé kamarátstva ešte existujú“.

Zdroj | Foto: Facebook