Farma 12 sa síce ešte ani poriadne nerozbehla, no už nie je núdza o konflikty či horúce scénky. Farmárka týždňa Monika Šuleková stanovila za sluhov dvojicu, ktorá sa postarala večer o poriadny rozruch. Podnapitý farmár sa totiž rozhodol zbaliť svoju krásnu kolegyňu.

Na Farme 12 začína byť už po pár dňoch poriadne horúco. Najprv sa do seba pustili sebavedomý striptér Henrik a Henrich, ktorých vzájomná averzia zrejme ešte bude mať pokračovanie. Počas návštevy Evelyn sa teraz musela farmárka týždňa Monika Šuleková rozhodnúť, ktorá dvojica sa ujme po prvýkrát funkcie sluhov.

Hoci jej podľa vlastných slov nebolo toto náhle určovanie po chuti, napokon vyslovila mená Xénia Gregušová a Matúš Jaroš. Dvojica sa pritom krátko pred sluhovaním rozprávala o tom, že ich zrejme tento osud neminie, a zároveň priznali, že cítia na statku skupinkovanie. Nakoniec sa odobrali do sluhovskej miestnosti a ustlali si postele.

Medzitým si ale Matúš vypil trochu viac ako zrejme mal a spustil sa v ňom inštinkt lovca. Potetovaný sympaťák začal Xénií robiť návrhy, no u tanečníčky neuspel. Farmárku dokonca prehováral so slovami, že kamery sa na noc vypínajú. Na tomto omyle sa u Martina Šmahela v Xtra Farme pobavila aj Romana Košťálová, ktorá na statku pracuje ako asistentka produkcie.

Viac z horúceho večera a Matúšovho balenia si pozriete >>> TU <<<.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza, Facebook/Farma