Na Farme nie je v tomto ročníku núdza o zápletky, romániky či vzťahy. Po príchode troch mladých farmárok sa karty na statku ešte viac zamiešali. Dominik sa zahľadel do Daniely a Lívia má rozhodne blízko k modelovi Michalovi. Láska medzi nimi zrejme prekvitá natoľko, že ignorujú pravidlá, ktoré sú na statku prísne stanovené.

Jubilejná desiata séria reality šou Farma sa len tak hemží románikmi. Pri prvej žúrke na to okamžite “hopsli“ Michaela s, dovtedy panicom, Dominikom. Nasledovala posteľová scéna Táni a Petra, pričom v posledných týždňoch si prejavujú vzájomné sympatie Lívia a Michal.

Lívia, jedna z nových farmárok, sa stala farmárkou týždňa, pričom okrem imunity dostala aj matrac, na ktorom ako jediná mohla spať. Pozorné oko diváka si však všimlo, že farmársky model sa taktiež usalašil na pohodlnej “posteli“. „Podľa pravidiel by mal na matraci spať len farmár týždňa, prečo tam aj henten chrápe a nikto ho nepotrestá?“ rozčuľovala sa jedna z diváčok.

Podobné názory sa v priebehu pár hodín pod fotografiou zaľúbeného párika len tak kopili, pričom na ne zareagovala i samotná televízia: “Právomoci udeľovať tresty za nedodržanie pravidiel má farmár týždňa,” tvrdí. Je teda zrejmé, že Gajdošech si robí na statku, čo sa mu zachce a nikto ho zatiaľ ani len neupozornil.

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: Facebook/Farma, Instagram/farma2018_official

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.