Na markizáckej Farme dôjde zrejme k (ne)príjemným situáciám. Nie je žiadnym tajomstvom, že v 8. sérii obľúbenej šou vzplanula láska medzi dvoma mladými farmármi. Dávid Bukša a Lucia (Lula) Gachulincová si k sebe našli ľúbostnú cestu a vôbec sa tým netaja.

Dávid (26) s Lulou (22) majú k sebe veľmi blízko a evidentne sa z toho obaja tešia. Avšak čo bude, keď jeden z nich po neúspešnom dueli definitívne vypadne, je ťažké predpovedať. Obchodný zástupca z Námestova to s mladou vizážistkou z Považskej Bystrice myslí skutočne vážne. Lula sa neraz na kameru vyjadrila, že sama nevie, čo bude. S podobným scenárom (novej lásky) vonkoncom nerátala. Vonku na ňu čaká priateľ. Otázkou je, čo by bolo, keby farmárov došli pozrieť na statok ich rodinní príslušníci.

Kvetka totiž farmárom oznámila, že v blízkej dobe na nich čaká veľké prekvapenie. Väčšina súťažiacich si myslí, že to bude práve návšteva ich členov rodiny. Lula s Dávidom začali mať obavy z príchodu jej priateľa a možnej konfrontácie. Na Farme začína byť skutočne “veselo”.

Zdroj: TV Markiza | Foto: Facebook