Jedenásta séria reality šou Farma je viac ako kedykoľvek predtým popretkávaná milostnými vzťahmi, ktoré sa rozvíjajú pred zrakmi celého Slovenska. K jedným z tých, ktoré ostali až do posledného týždňa šou iba v teoretickej rovine, bol “manželský zväzok” Romany a Gaba. Ako sa však zdá, aj medzi touto dvojicou prišlo predsa len k malému zblíženiu!

Reality šou Farma 11 sa dostala po dlhých mesiacoch vysielania do svojho dlho očakávaného finále. Kým sa v relácii predstavilo celkovo 20 súťažiacich, do posledného týždňa postúpilo len 6 najúspešnejších. Paradoxne, okrem Bašky a Nikči sa sem prebojovali páry Kika a Rado, no taktiež Romana a Gabo, ktorí sa “naťahujú” už nejaký ten týždeň.

Kým 23-ročný východniar bez okolkov opakovane priznal, že sa mu čašníčka zo západu páči, tá ho doposiaľ síce s iróniou jej vlastnou provokovala, no taktiež nepristúpila k žiadnemu výraznejšiemu zblíženiu. Až doteraz!

Ešte predtým, ako farmári nadobro opustili statok, ktorý je dnes už len prázdnym miestom, sa Romana poprechádzala po farme iba v úsporných tangáčoch. Vždy plachý a rezervovaný Gabo jej uštedrí zopár komplimentov a následne ju prekvapí jemným bozkom. Dobre pobavená dvojica spolu o pár sekúnd skončí pod perinou, avšak to, čo sa bude diať ďalej, teraz môžeme iba hádať!

Pikantnejšie zábery Gaba a Romany môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Manmagazin.sk, Voyo.markiza.sk, IG/farma.markiza