Uplynulý štvrtok vo večerných hodinách otvorila reality šou Farma svoje brány, pričom Slováci spoznali 19 nových tvárí obľúbenej relácie. Medzi “bohatými” a “chudobnými” sa okrem iných predstavila i 20-ročná Trnavčanka Lenka, ktorá sa prezentovala najmä ako skromná a priateľská mamička 8-mesačného synčeka.

Mladá žena z Trnavy, s ktorou sa osud rozhodne nemaznal, prišla do reality šou, aby zabezpečila svojho synčeka i rodinu. V časoch, kedy bola len malým dievčatkom, si totiž mala prežiť peklo na zemi kvôli otcovi, holdujúcemu alkoholu. Kvôli rodinným pomerom a skromnejšiemu životnému štýlu bola počas školskej dochádzky často obeťou šikany.

Ako Lenka v prvej epizóde reality šou Farma X sama priznala, v minulosti sa okrem práce čašníčky živila aj ako masérka. Konkrétne malo ísť o tantrické masáže, ktoré sú “kontaktnejšie” a vylúčené nie sú ani dotyky intímnejšieho charakteru.

Aj keď sa brunetka na statku doposiaľ prezentuje ako priateľská a tichá kráska, v skutočnom živote mimo kamier je poriadna dračica. Na sociálnej sieti Instagram totiž rozpaľuje mužské pohľady hriešnymi výstrihmi, ktoré poriadne odhaľujú jej plný dekolt. Ukáže mamička z Trnavy pred divákmi aj viac?

Hriešne fotky Lenky si môžete pozrieť >>>TU<<<, >>>TU<<<, ale aj >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/malenahari