Na Farmu prišli ďalšie zmeny, ktoré výrazne ovplyvnia taktiku farmárov. Evelyn toto obdobie nazvala “Zlaté časy“, ktoré sa aj patrične oslávili. Na statku tak pukal stôl od jedla, alkoholu a dobrej hudby. Jedna z osôb, ktorá oslavu nezvládla, bola práve sympatická moderátorka.

Farmári netrpezlivo očakávali Evelyn, aby im prezradila nového farmára týždňa, ktorou sa stala Karin. Usmiata blondínka však prišla s omnoho šokujúcejšími správami, keďže pri stole pravdy oznámila: ,,Na Farme nastanú zlaté časy.“ Pozmenili sa tak pravidlá a dokonca sa do hry vrátila možnosť väčšieho pohodlia v podobe spálne, domu farmára týždňa aj toalety.

Nové pravidlá a opäť iný život na statku bolo treba osláviť vo veľkom štýle. Súčasťou oslavy boli okrem farmárov aj hospodár Martin a komička Evelyn. Práve mladá kráska si zrejme dala z domácky vyrobeného ríbezľového vína viac ako by bolo únosné.

Kramerová totiž na sociálnej sieti priznala, že v osudný deň príliš nejedla a pár pohárov “ríbezľáku“ ju dostal do úplne inej dimenzie. Popíjanie, vyspevovanie a tancovanie s Martinom Bagárom boli súčasťou večera. Po tom, čo však štáb odišiel, oslavoval aj mimo Farmy. Eva však priznala, že v jeden moment sa stratila a všetci ju museli hľadať. Nakoniec ju našli v provizórnej kuchynke, kde si v tme vychutnávala lahodné šišky.

Zdroj: Instagram/evelynjefresh | Foto: Instagram/evelynjefresh