Farma začína odhaľovať svojich súťažiacich, ktorí spolu s celebritami zabojujú o tučnú výhru 75-tisíc eur. Popri fešnom modelovi Michalovi či sebavedomej lolitke Karin sa príde predviesť aj odvážny raper Juraj, ktorý plánuje na statku vlastnú stratégiu. 

Ďalší farmár, ktorý príde zamiešať karty v jubilejnom 10. ročníku reality šou, je aj mladý Juraj Solčanský (24) z Nitry. Ako sám prezradil, v živote neznáša stereotyp, čo sa odzrkadlilo aj na jeho škole a práci. Učenie ho nebavilo už počas základnej školy a zamestnania strieda ako ne bežiacom páse každého polroka.

Snom mladého fešáka je ale stať sa úspešným a slávnym raperom a žiť na pláži v Miami s tučným kontom. Svoj čas tak venuje práve rapovaniu a pod umeleckým pseudonymom Juronesky už zverejnil pár singlov, ktoré si môžete vypočuť >>> TU <<<. Okrem tohto talentu sa rád venuje aj cvičeniu a fitness, no nepohrdne ani diskotékou s kamarátmi. Manuálna práca mu však veľmi nevonia a na statku sa ani nechystá príliš zamakať. Prezrádza aj svoju stratégiu na Farme: prvý mesiac sa bude snažiť pretvarovať, že niečo robí!

Nádejný raper pochádza z rozvedenej rodiny a s otcom sa takmer nestretáva. Napriek búrlivému životu má už 6 rokov po svojom boku priateľku, ktorá síce pôvodne chodila s jeho kamarátom, no práve kvôli Jurajovi ho opustila. Na Farme sa žiarlivosti a nevery neobáva, aj keď priznáva, že takú dlhú dobu odlúčenia s priateľkou ešte nezažili.

Zdroj: markiza.sk │ Foto: markiza.sk, Facebook, Instagram