Na Farme to opäť žilo! Zábavu rozprúdilo najmä vínko, ale aj borovička, vďaka ktorým farmári odhodili posledné zábrany. Najviac šokovala zadaná Táňa, tá sa nehanbila pod stolom urobiť toto!

Na Farme bolo poriadne veselo a potom, čo si farmári otvorili fľašky vínka či borovičky, sa začali na statku diať veci. Zábava bola v plnom prúde, keď sa na nič netušiaceho Martina Šmahela začala vešať pripitá Táňa. Kým si fitnessák spokojne sedel za stolom, vtom sa nad ním zjavila kučeravá farmárka a veľká kamarátka Petra Harezníka, s ktorým sa nedávno skryla v rákosí, odkiaľ vychádzali čudné zvuky.

Táňa sa pri svojich aktivitách nedala zastaviť a Šmahelovi napokon bez hanby pod stolom šiahla do rozkroku, ktorý mu začala masírovať. Hneď sa ku nej pridala aj verná kamarátka Michaela Štefániková – na Šmahela si pre zmenu sadla spredu. Farmárky ho tak pri stole doslova zakliesnili, na čo zúfalý chlap len kričal o pomoc, a to aj napriek Tániním nežným slovám, ktorými ho nabádala, aby sa uvoľnil.

Martinovi ale podľa jeho vlastných slov toto agresívne besnenie vôbec nebolo po chuti. „Keď Miša s Táňou pijú, tak sú úplne násilnícke. Ony jednoducho sa nepýtajú, ony trhajú. Ja som im to už raz vysvetlil, že je mi to nepríjemné,“ poznamenal Šmahel. Táňa však tento druh zábavy považuje za úplne normálny. A čo na vyčíňanie dievčat hovorí Peter? Ten bol po celý čas zrejme kdesi mimo…

Táňa sa na Šmahela zavesila
Neváhala mu pod stolom masírovať rozkrok
Ku dvojici sa pridala aj Miša

Zdroj: farma.markiza.sk | Foto: YouTube