Na Farme opäť hustla atmosféra a súťažiaci absolvovali druhú vyraďovaciu disciplínu, v ktorej museli ťahať sudy. Z hry napokon vypadla Renáta, no divákom začína byť podozrivá jedna vec…

Na Farme to medzi súťažiacimi vrie a každý si uvedomuje, že o pár dní sa všetko skončí a budú jasné dve mená finalistov, ktorí zabojujú o výhru 74-tisíc eur. Najnovšie sa farmári museli popasovať s behom so sudmi, pričom práve táto disciplína rozhodla o tom, kto vypadne z hry tentokrát.

Aj keď to spočiatku vyzeralo nerozhodne a nevedelo sa, či vypadne Dada alebo Renáta, Evelyn napokon vyriekla ortieľ a hru definitívne opustila práve Renáta, ktorej rovnako ako Martinovi vypadla slzička a pocítila ľútosť z toho, že sa jej nepodarilo dobojovať hru až do úspešného konca. Po Michalovi, ktorému sa zdalo jeho vypadnutie nespravodlivé, sa tak stala druhou vyradenou súťažiacou.

No divákom sa aj v prípade tejto disciplíny zdalo, že nie všetko bolo v súlade s kostolným poriadkom. Kým sudy jedných sa zdali byť na pohľad ako kamene, iné sa pohli s ľahkosťou pierka, hoci boli všetci upozornení na rôzne hmotnosti pre ženy a mužov. Divákom neunikla ani groteskná situácia, v ktorej Karin dokonca predbehla statného a silného Dominika a v komentároch vyjadrili veľkú nespokojnosť. Všimli ste si to aj vy?

Renáta skončila so sudom ako posledná
Karin trhla dokonca aj silného Dominika

Zdroj | Foto: TV Markíza, Facebook