Na Farme nie je počas záverečného týždňa práve uvoľnená atmosféra a za všetko môže tvrdý boj o postup do veľkolepého finále. Dve farmárky, ktoré boli doposiaľ priateľky, sa teraz dokonca ani nepozdravia…

Na Farme sa dá atmosféra občas krájať a za napätou situáciou je drsný boj farmárov o postup do záverečného finále. Na finalistov čaká každý deň vyraďovacia disciplína, po ktorej sa s výhrou vo výške 75-tisíc rozlúči vždy jeden z nich. Po Michalovi vypadla pri behu so sudmi aj Renáta Greschner, ktorá niesla svoj koniec len ťažko.

Diváci sa pritom nestačili čudovať nad tým, ako je možné, že Karin predbehla so sudom dokonca aj statného Dominika. Na Dvořákovú má však po vypadnutí ťažké srdce aj samotná Renáta. Ešte nedávno boli pritom dve ženy kamarátky a brunetka dokonca Karin po vyhratom dueli s Martinom srdečne privítala. Karta sa ale, zdá sa, otočila a Renáta sa Karin dnes ani nepozdraví: „Nezdraví sa mi, úplne ma ignoruje. Ona má nervy na mňa a ja neviem prečo,“ sťažuje sa blondínka, ktorá nerozumie, o čo v tejto tichej vojne ide.

Dôvodov, pre ktoré momentálne nemôže mladú farmárku vystáť, ale má byť hneď niekoľko. Samotná vypadnutá hráčka priznala, že ju sklamalo, keď jej Karin ako jediná na statku ani neprišla povedať, že ju jej vypadnutie mrzí, hoci za ňou prišli všetci ostatní, vrátane Dady. Tesne po vypadnutí ale dodala aj čosi iné: „To, že je Karin tak ďaleko, je aj naša zodpovednosť a naše zrkadlo. Neurobili sme možno všetko tak, aby tu zostali iní ľudia,“ priznáva smutne. Ako tento konflikt dopadne?

Zdroj: farma.markiza.sk | Foto: YouTube, Facebook