Na Farme došlo opäť ku dráme a za všetkým je zhoršený zdravotný stav Moniky Siposovej. Tá už dvakrát skolabovala a pri treťom raze jej bola privolaná záchranka. Zdravotníci Moniku dokonca odviezli, a tak je jej návrat viac ako otázny…

Život na Farme sa opäť zdramatizoval potom, ako prišlo Monike nevoľno už po tretíkrát. Prvýkrát prekvapila farmárov, keď odpadla na ceste a následne skolabovala aj počas duelu Karin a Twiinsiek. V oboch prípadoch bol ku farmárke, ktorá má problémy so srdcom, privolaný záchranár, ktorý jej podal lieky.

Tentokrát však privolali k Monike sanitku, keďže sa neustále sťažovala na únavu, slabosť, bolesť hlavy a vysoký tlak. Záchranári okamžite zhodnotili, že je nutný prevoz do nemocnice a tmavovlásku pomaličky odviedli k sanitke, ktorá odfrčala preč zo statku na Záhorí.

Farmári tak ostávajú v napätí, či sa odvezené žieňa s podlomeným zdravím vráti alebo zhodnotí, že zdravie je jej prednejšie a pôjde domov ku svojej rodine. V druhom prípade by ale prišlo na pretras pravidlo, ktoré umožňuje po nečakanom odchode návrat posledného vypadnutého farmára. Žeby teda mohli opäť zavítať medzi bohatých sestry Nízlové? Nechajme sa prekvapiť!

Zdroj │ Foto: YouTube, Facebook