Na Farme to poriadne vrie! Ešte pred veľkou bitkou medzi Matejom a Rasťom došlo na statku k ďalšiemu incidentu. Tentokrát zaúčinkuje alkohol a žiarlivosť, ktoré donútia farmárku vytiahnuť jej kolegyňu rovno z jeho postele.

Na Farme sú vzťahy v posledných dňoch poriadne vypäté. Už o pár hodín televízia Markíza odvysiela konflikt medzi súťažiacimi, ktorý sa skončí vyhadzovom svalnáča Mateja, ako aj Rasťovým odchodom do nemocnice. Okrem agresívneho incidentu však dôjde v malej útulni k ďalšej zápletke.

V hlavnej úlohe ale tentokrát vystúpi alkohol a žiarlivosť. Romana Košťálová si vypije viac ako by potrebovala a dopraje si príjemný spánok v spoločnosti dvoch pánov. Situáciu v prvom rade využije západniar Vlado, ktorému sa Romana páči, kým druhým mužom nie je nik iný ako Robiňo. Aj keď doposiaľ pôsobil mimoriadne zamilovane s farmárkou Nikou, v posledných epizódach sa ju snaží viditeľne provokovať.

To sa mu aj podarí a po jeho nežnom objímaní pohľadnej tmavovlásky nabehne do chyže rozzúrená Nika, ktorá Romanu doslova vytiahne z postele. Nič dlžná ale neostane ani Robiňovi, ktorému hlasno vynadá. Padnú aj vulgarizmy, a tak je otázne, akým smerom sa ich vzťah bude uberať po tejto nočnej aférke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk