Na Farmu si to už o pár hodín namieria celkom noví súťažiaci, ktorí zamiešajú na statku karty. Štyri nové tváre majú za úlohu pomôcť farmárom s úlohami, no zároveň sa stanú aj ďalšími hráčmi o 75-tisíc eur. Odvážna Kika bude mať navyše silnú konkurenciu!

Na Farmu zavítajú už o pár hodín celkom nové posily. Potom, čo sa farmári posťažovali, že by sa im zišli na statku pomocné ruky, im vedenie reality šou vyhovelo a na Záhorie dorazia štyri nové tváre. Dvaja západniari a dvaja východniari sa tak postarajú o poriadny rozruch. Okrem pomoci však budú predstavovať zároveň aj ďalších výhrychtivých hráčov.

ZÁPAD

Nikola Prsteková

Kráska zo Skalice sa podľa svojich slov snaží držať pri zemi. Záhoráčka, ktorú okamžite prezradí jedinečný prízvuk, miluje zvieratá, ktoré sú pre ňu na prvom mieste. Temperamentná dievčina rada súťaží a keď má dôvod, dokáže sa aj poriadne vytočiť. Nejedenkrát sa už dokonca pobila aj s chlapom. Ako zapadne mezi farmárov?

Mário Krkoška

2-metrový chalan s potetovaným telom miluje zábavu a srandu. Mário nenávidí stereotyp, ktorému sa snaží všemožne vyhýbať. Má rád spontánnosť a rád si robí žartíky. Vyhľadáva výzvy a náročné životné úlohy. Na YouTube kanáli zverejnil zábavné videá, ktoré sledujú tisícky Slovákov.

VÝCHOD

Andrea Matejčíková

Energická blondínka z Košíc momentálne pôsobí v Námestove, kde prevádzkuje salón krásy. 34-ročná kočka sa pred pár rokmi rozviedla, no momentálne dostala druhý dych a rozbieha vlastný biznis. Zo záberov na sociálnej sieti je zrejmé, že Andrea nie je žiadna hanblivka a na svoje krivky a peknú tvár je patrične pyšná. Kike tak na statok zavíta silná konkurencia.

Martin Mihalik

Upravený mladý muž pochádza z dedinky Andrejová pri Bardejove. Usmiaty Martin si želá v živote len rodinu, dom a šťastie. Na Farme sa pokúsi získať majetok na splnenie si práve týchto snov, aby mohol postaviť dom a zasadiť strom. Jeho tajným želaním je aj dokázať západniarom, že i pracujúci východniari dokážu vypnúť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tvnoviny.sk │ Foto: Televízia Markíza, Facebook/Martin Mihalik, YouTube/crazyDEYA, M&T Tv