Reality šou Farma 12 sa dostane na televízne obrazovky už o pár dní, pričom všetci fanúšikovia kontroverzného formátu už netrpezlivo očakávajú informácie, kto sa tentokrát pobije o finančnú výhru vo výške 75 000 €.

Televízia Markíza iba pred pár hodinami odhalila meno prvej súťažiacej reality šou Farma 12, ktorá bude pôsobiť v tíme mešťanov. K Nikole Fridrichovej sa však okrem iných pridá aj hriešny krásavec Henrik Szabo, pričom ten sa objavil v krátkej upútavke, ktorú zverejnila televízia prostredníctvom sociálnej siete Instagram.

Mladý svalovec sa v súkromí živí ako striptér a tejto profesii sa venuje už od čias strednej školy. Okrem skutočnosti, že sa objavil vo videách YouTuberov Mateja Zrebného a Lukáša Frlajsa, typickým poznávacím znamením sú pre neho hustá brada, dlhé vlasy a vypracované telo. Športom ošľahaný Heňo aj vďaka svojej vizáži vystupuje v rôznych kostýmoch, no špecifické je pre neho stvárňovanie Aquamana s trojzubcom, Thora či policajta. Žeby bolo práve telo jeho taktikou v súboji o 75 000 €?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/half_god__