Noví farmári sa na statku ešte poriadne ani neohriali a už sa črtá prvý kohútí súboj medzi dvomi chlapmi. Za všetkým je totiž krásna dievčina, o ktorú majú záujem obaja.

Pred pár hodinami šokoval farmárov príchod novej posily, keď z vlečky traktora vyskočil statný junák a tri dievčatá. V súboji o imunitu síce s ostrieľanými farmármi prehrali, no zaujali inak. Kým Filip, ktorý je synom známej Moniky Haklovej, sa určite zapáčil nejednej žene, srdcia chlapov už lámu aj nové krásky. Haklová už stihla prehovoriť o svojom synovi a toto si myslí o jeho účinkovaní na Farme.

Najmä blondínka Lívia Chvostíková je stredobodom mužského záujmu a nápadníkov nestíha odháňať. Kráska, ktorá za svoju dokonalú postavu vďačí aj atletike a gymnastike, sa už stihla zapáčiť dokonca dvom farmárskym kohútom. Zálusk na mladú posilu si robí Dominik, ktorý už definitívne zabudol na Mišu, ako aj fešný model Michal, ktorým okamžite padla do oka.

Dominik neotáľal a Lívii ako slúžke núka stoličku na sedenie: „Lívia je pekné dievča, keď som ju zbadal, hneď som vedel, že… Uvidíme, čo, možnože… Neviem, nechám to radšej tak,“ hľadá so smiechom správne slová. Na viac činu ho nahovára aj jeho kamarát Milan, podľa ktorého by mal krásku zbaliť. Dominik si ale všimol, že po Lívii pokukáva aj model Michal a či sa medzi chlapmi napokon strhne aj hádka či konflikt, sa uvidí už čoskoro.

Zdroj │ Foto: farma.markiza.sk, YouTube