Dej na Farme sa opäť zamotáva! Na statok prichádza štvorica pastierov, ktorá poriadne zamieša kartami. Prvý dojem nebol pre ostrieľaný tím starých statkárov výnimočný a vrelé prijatie sa od viacerých účastníkov nekonalo. Chlapi cítia konkurenciu a deliť sa nechcú ani o jedlo, ani o lôžko!

Petra Pajáková prichádza na Farmu kvôli zážitku. Bratislavčanka si praje vystúpiť zo svojho komfortu materialistického života, dovoleniek a luxusu. Považuje sa za pracovitú osobu a silného človeka, ktorý sa dokáže prispôsobiť. Nepríjemná je až v momente, kedy jej niekto začína skákať po hlave.

22-ročná Natália Lopašovská sa taktiež výzvy nebojí a vďaka svojej kreativite a zručnosti sa rozhodne považuje za prínos pre statok. Tohtoročná finalistka súťaže Miss Slovensko je zvedavá, ako vydrží bez mobilu a slobody ísť do reštaurácie, kedy sa jej zachce.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Pracovitá, optimistická a energická Michala Šormanová veľmi rada nadväzuje nové kamarátstva a vzťahy, čo pre ňu môže príchodom na Farmu znamenať veľké plus. Fitnesska o sebe tvrdí, že nie je agresívna, a keď sa o sebe dozvie nejakú krivdu, prichádza plač.

Slobodný, 37-ročný Michal Bučko z Košíc sa na Farmu prihlásil spontánne a svojou výhrou si je istý. Žiadneho z farmárov nepovažuje za konkurenta a už pri príchode im to dal poriadnym stiskom rúk aj pocítiť. Verí, že má na výhru všetky dôležité predpoklady: Pracovitosť, silu, zručnosť aj inteligenciu.

Zdroj | Foto: farma.markiza.sk, voyo.markiza.sk