Farma 9 by sa dala nazvať aj „malý lazaret“. Postupne statok pre zdravotné problémy opúšťali len jeho mužský obyvatelia! Medzi prvými „odpadol“ Laci Krajčovič, nasledoval ho Jano Solárik, bolesti rúk prinútili odísť dokonca aj silného „borca“ Stana.

Medzi „invalidov“ sa naposledy zaradil aj potetovaný umelec Tomáš, ktorého bolesti  brucha prinútili opustiť Farmu náhle, bez rozlúčky. Na statku tak zostal silný nepomer žien a mužov 6 – 2. Chlapskému osadenstvu čiastočne pomohol príchod „zbojníkov“, no aj tak majú dvojnásobnú prevahu ženy.

Pravidlá súťaže dovoľujú návrat hráča po doliečení v prípade, že tak nie je možné, „divokú kartu“ dostáva duelant, ktorý vypadol ako posledný. Po nedobrovoľnom odchode Stana, sa tak na Farmu vrátila Lenka, ktorá prehrala duelový súboj s Dášou. Kvetka však potešila farmárov dobrou správou. Jeden z chlapov sa vráti!

V očiach ostatných sa zračila radosť a očakávanie. Neboli Tomášove žalúdočné ťažkosti až tak vážne? Vyliečil si Stano ruky? Kvetka dala netrpezlivým farmárom odpoveď, na Farmu sa vráti pracovitý Jožko. Radosť, akú mali z tejto správy Dáša s Janou nemala konca kraja. Evka sa tiež tešila, ale neskôr ju premohol smútok. Tajne dúfala, že sa vráti jej opora a spriaznená duša, Stanko. Najväčšiu nechuť mohli spozorovať diváci na Lenke. Správu o návrate šikovného rezbára prijala bez emócii a na tvári mala po celý čas kyslý výraz. Možno tomu dopomohol aj fakt, že len týždeň po príchode na Farmu, bola zvolená za prvú duelantku a súboj v duelovej stodole si po krátkom čase zopakuje.

Okrem farmárok sú určite nadšení aj fanúšikovia, ktorí si návrat Jožka veľmi priali. A čo vy? Tešíte sa, že na statok sa vráti obľúbený a pracovitý Jozef?

Kvetka oznámila, že jeden farmár sa vráti. Eva bola plná očakávania, tajne dúfala že to bude Stano.


„Kyslý“ výraz Lenky (vľavo) hovoril za všetko. Naopak Dáša od šťastia priam žiarila.

Zdroj: TV Markiza | Foto: Facebook, YouTube