Na internete sa pred pár hodinami objavili šokujúce informácie o zmiznutých synčekoch Very Wisterovej, ktorá po nich pátra už od uplynulého piatku. Chlapci majú byť s otcom, no to nie je to najprekvapivejšie.

Vera Wisterová je od piatku v obrovskom smútku potom, čo jej synčekovia zmizli z nákupného centra v Bratislave. Ich otec izraelsko-amerického pôvodu ich mal zverených v starostlivosti na súdom určený čas, no on s chlapcami zmizol do amerického Bostonu, odkiaľ sa pravdepodobne vydá do Izraela.

Jeremy Hulsh má vlastniť aj pasy Harlowa a Thea, s ktorými zrejme nemá problém pri cestovaní. Polícia zatiaľ nezverejnila informácie, ktoré by naznačovali, že sa chlapci čoskoro vrátia domov. Na internete sa navyše objavili ďalšie šokujúce správy, ktoré zverejnila istá Malina Saval. Tá má v profile uvedené, že sa živí ako novinárka. K závažným obvineniam pripojila aj fotku, na ktorej sa chlapci spokojne usmievajú v prítomnosti otca.

Jeremy Hulsh a jeho deti sú v bezpečí potom, ako unikli po troch rokoch otrasnému porušovaniu ľudských práv, korupcií, únosu a zneužívaniu ich matkou, Verou Wisterovou. Hoci urobila viaceré kroky k nelegálnemu odcudzeniu Harlowa a Thea od ich otca a rodiny v snahe skryť svoje zločiny, napokon zlyhala. Sloboda rodiny a radosť z výchovy detí je neodškriepiteľné právo pre všetkých rodičov, nie exkluzívne privilégium pre dobre situovaných a skorumpovaných ľudí, ktorí klamú. Rovnako si zohnala drahé PR, ktoré ju má vykresliť ako smútiacu obeť, aby mohla pokračovať vo vyrobenom a falošnom príbehu. To však nikdy nezatieni skutočné zverstvá, ktoré sú páchané na týchto chlapcoch. Veľa rokov zaplatenej beztrestnosti je za nami a skutočná pravda bude čoskoro odhalená širokej verejnosti. Viac detailov poskytneme prostredníctvom médií vo veľmi blízkej budúcnosti,“ znejú desivé slová ženy z Bostonu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/Malina Saval, YouTube/beauty.sk