Pred necelým rokom si svoje sladké “áno” povedali vojvodkyňa Meghan a princ Harry a onedlho nato ich nasledovala aj princezná Eugenia, ktorá sa vydávala v októbri 2018. Na obzore sa však črtá ďalšia veľkolepá svadba!

V máji 2018 si pred zrakmi celého sveta dali novomanželský bozk Meghan Markle a princ Harry, pričom len krátko po ich rozprávkovej svadbe si biele šaty obliekla aj princezná Eugenia. Za muža si vzala čašníka, s ktorým sa zoznámila na lyžovačke, kde si padli okamžite do oka.

Na kráľovskom dvore sa ale pomaly schyľuje k ďalšej veľkolepej svadbe, ktorú si tentokrát vystrojí princezná Beatrice. Tá randí a aktuálne už aj býva s developerom a milionárom Edoardom Mapelli Mozzim. Predpokladá sa, že práve ich svadba by mala byť výnimočná vo viacerých smeroch.

Keďže ide o zámožného muža s množstvom peňazí a kontaktov, faktúra za svadbu môže byť ešte vyššia ako v prípade hollywoodskej hviezdy Meghan. Taktiež sa očakáva, že na hostinu môže doraziť najvyšší počet hostí. O tom, že Beatrice sa naozaj chystá na deň D, prehovoril pre The Sun zdroj z ich okolia: “Sú neuveriteľne šťastní a plánujú svadbu. Neviem, či už pred ňou pokľakol s prsteňom, ale o manželstve sa rozprávajú úplne otvorene s bude to koncom tohto roka, najneskôr začiatkom 2020. Jej rodičia sú nadšení a princezná si už vyberá svadobný outfit,” dodáva. Jej nastávajúci má ale na rozdiel od Harryho či Williama dvojročného syna z predošlého manželstva, čo v kráľovskej rodine nebýva zvykom.

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: Twitter, YouTube