Na Markíze spievali deti z úspešných seriálov: Diváci nešetria kritikou!

Dátum:

Piatkový večer patril na obrazovkách televízie Markíza charitatívnemu projektu Najkrajšie Vianoce, kde sa predstavilo hneď niekoľko obľúbených tvárí domáceho šoubiznisu. V úvode relácie prekvapili divákov deti zo seriálov Oteckovia a Pán profesor, pričom všetci si spolu zaspievali jednu z najcharakterickejších vianočných skladieb.

Televízia Markíza predstavila posledný piatok pred sviatkami charitatívnu reláciu Najkrajšie Vianoce, kde boli nielen finančnými, ale aj hmotnými pozornosťami obdarovaní tí, ktorí to najviac potrebujú. Kým jedna z rodín získala osobný automobil, iné sa tešili z poukazov na liečenia či plnenie snov. Program, ktorým divákov sprevádzali Zuzana Kubovčíková Šebová a Petra Polnišová, bol okrem dojemných príbehov popretkávaný aj vystúpeniami rôznych umelkov.

Okrem Adama Ďuricu, Nely Pociskovej, Márie Čírovej, bývalých superstaristov, Tiny či kapely Tublatanka, sa pred kamery postavili aj deti z obľúbených seriálov Oteckovia a Pán profesor. Hlavní protagonisti si spolu zaspievali hit All I Want For Christmas Is You od Mariah Carey, pričom nechýbala ani spoločná choreografia. Mnohí z divákov však napriek peknej myšlienke Markíze vyčítali, že drvivá väčšina skladieb bola v angličtine, na playback, a taktiež nešetrili kritikou na spevácke výkony najmenších hercov. Oprávnene?

>>>CELÝ KLIP NÁJDETE TU<<<

Zdroj: markiza.sk

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Dcéra prezradila príčinu smrti jej slávnej mamy: Zastrelila sa!

Začiatkom mája sme vás informovali o smrti slávnej speváčky,...

Nečakaná STOPKA v televízii: Známa hviezda Markízy nepokračuje!

Známy moderátor televízie Markíza mal podľa zákulisných informácií dostať...

Hrôza na Hornom Zemplíne: Slovenka (64) havarovala, potom ju našli…!

Hrozný incident sa odohral v sobotu v oblasti Horného...

Fico hovorí o veľkej chystanej akcii NAKA: TAKTO ho schladil Hamran!

Robert Fico cez víkend vyhlásil, že Národná kriminálna agentúra...