Kedysi populárna šou sa vracia späť na obrazovky Markízy. Známe sú mená viacerých súťažiacich, moderátorov a už vieme i kompletné zloženie poroty. Jedno meno v porote však divákov prekvapilo a tiež aj nahnevalo, tvrdia, že toto je už príliš. Všetko sa začne už na jeseň.

Tanečná šou Let’s Dance, ktorá na Markíze bežala naposledy pred šiestimi rokmi, sa na jeseň opäť vracia na obrazovky. Televízia prezradila už dávnejšie mená moderátorov, zloženie súťažiacich a niektorých členov poroty. Šou bude moderovať, rovnako ako v minulosti, ostrieľaná Banášová a Pyco. Medzi súťažiacimi budú i účastníci šou Tvoja Tvár znie povedome a to napríklad speváčka Emma Drobná či moderátorka Lenka Vavrinčíková. Odvahu nabrali i komička Evelyn (Eva Kramerová) či herec Braňo Deák. Diváci sa môžu tešiť i na niekdajšiu kráľovnú krásy Silviu Lakatošovú.

V porote bude už klasicky choreograf Ján Ďurovčík a bývalá tanečníčka Tatiana Drexler. Ako informovala Markíza, nováčikom bude tanečník, tréner a choreograf Petr Horáček.

Toto bola porota, na ktorú boli diváci zvyknutí (vľavo zosnulý Bednárik, v strede Draxler, vpravo Ďurovčík)

Najnovšie prezradila Markíza meno posledného člena poroty, a to divákov poriadne prekvapilo. Televízia sa rozhodla pre herečku Zuzanu Fialovú, ktorá bola víťazkou prvého ročníka šou a kedysi už tiež aj porotkyňou. Z tohto pohľadu je rozhodnutie televízie pochopiteľné, divákov však hnevá, že Zuzany je v poslednom čase všade už príliš a skloňujú pri nej najmä slová ako afektovanosť. Iba prednedávnom sa totiž Zuzana pravidelne objavovala na Markíze v šou Tvoja tvár znie povedome.

Toto sú bežné názory na to, že v porote má byť Fialová

Zdroj: markiza.sk, Facebook | Foto: Instragram, Youtube