Obľúbená spevácka šou sa vracia na televízne obrazovky a po minuloročnom objavení talentu Barbory Piešovej sa postaví na piedestál nová česko slovenská Superstar. Najväčšie talenty sa opäť predvedú pred hviezdnou porotou, aby zmenili svoj život a zviditeľnili skryté spevácke schopnosti. Kto ich bude hodnotiť tentokrát?

Tvorcovia šou po mená nových porotcov nešli ďaleko a oslovili ostrieľanú päťku minuloročných tvárí. Do kresiel zasadne stálica Superstar Pavol Habera a spoločnosť mu bude opäť robiť obľúbený Marián Čekovský, Monika Bagárová, Patrície Pagáčová a Leoš Mareš.

Monika od čias minuloročného porotcovania stihla na svet priviesť svoju prvorodenú dcérku Rumiu, no na návrat do šoubiznisu je už pripravená: „Mám neskutočnú radosť z nakrúcania novej série, pretože po roku, ktorý bol zo spoločenských a pre mňa aj osobných dôvodov o izolácii, sa zase vraciam k ľuďom a k svojej profesii. Teším sa na celý tím a som veľmi zvedavá na nové talenty,“ povedala Markíze Monika Bagárová.

Paľa Haberu neopúšťa prekvapenie nad iróniou, že už od roku 2005 stále pôsobí v porotcovskom kresle: „A musím povedať, že som sa nikdy nenudil. Teším sa znovu na štáb, na ďalších porotcov a hlavne na spevákov,“ hovorí líder kapely Team.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: superstar.markiza.sk, YT/Superstar 99 | Foto: IG/superstarcs