Peter Pellegrini sa v nedeľu rozhodol pridať pre svojich fanúšikov na sociálnu sieť ďalšiu zo série portrétov politika vo voľnom čase. Po tom, čo zverejnil svoj záber v šope v lakovaných topánkach s ležérne zohnutou nohou, sa však rozhodli poslanci OĽaNO trochu si zažartovať.

Peter Pellegrini si svoj imidž starostlivo stráži a najnovšie chodí na všetky akcie v nohaviciach a svetlej košeli s lakovanými topánkami. Trochu prekvapení ale ostali mnohí po tom, čo sa nechal takto zvečniť aj na nedeľný portrét, na ktorom zapózoval nahodený v drevenej šope.

Prajem vám peknú nedeľu, priatelia,“ zaželal na sociálnej sieti. Mnohí ale šéfa Hlasu zvozili za to, akú elegantnú obuv si na vidiecky záber zvolil, kým ďalší hromžili, že by sa mal namiesto fotenia zúčastňovať protestov v hlavnom meste. Z Pellegriniho, na ktorého viacerí obvinení ukázali kvôli úplatku 150-tisíc eur, si však vystrelili poslanci OĽaNO.

Andrej Stančík totiž pripojil rovnaký záber, kde sa oprel o stenu s ohnutou nohou a pridal aj veľavravný komentár: „Krásnu nedeľu, priatelia! Takéto fotky vraj idú,“ rýpol si do opozičného lídra. Pridal sa aj Kristián Čekovský, ktorý ku svojmu záberu pripojil slová: „z kolekcie Nedeľné fotky politikov na sociálnych sieťach.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Peter Pellegrini, Andrej Stančík, IG/zivotposlanca