Pizzéria, ktorej vlastníkom je aj Tomáš Mrva, funguje už takmer týždeň a začína pribúdať viacero negatívnych recenzií. 

[sociallocker]Tomáš Mrva si splnil svoj sen a od pondelka je v prevádzke pizzéria, na ktorú použil výhru z Farmy. Po viacero kladných názoroch a pochvalách prichádzajú na jeho trnavský podnik aj negatívne ohlasy. Ozvali sa zákazníci, ktorí nie sú spokojní so službami podniku či so samotnou pizzou.

“Lacné podradné suroviny, pizza vysušená chudobne obložená. Okraje tvrdé, suché, prihoreté. Cesnak na okrajoch, čo som pýtal som ani necítil (nebol tam). Za takú pizzu by sa mal kuchár hanbiť. 5* tomuto môžu dať len ľudia, čo asi nemajú chuťové bunky. Tiež som čakal, že pri neskutočnom počte pizzerii v Trnave príde táto s niečí novým, ale tento akože suchár, čo mi bol dodaný, sa ani pizzou nedá nazvať. Mimochodom ten eidam na každej pizzi v ponuke to bude asi vtip že…” píše jeden zo zákazníkov. Pustili sa do neho zamestnanci pizzérie a začali sa dohady o identite komentujúceho.

Táto pizza zákazníkovi nechutila

Ďalšia zákazníčka tvrdí, že donáška pizze trvala veľmi dlho, od objednania až po dovoz vraj prešla hodina aj 10 minút, takže prišla studená. “Tešil som sa, že to bude niečo iné ako väčšina trnavských pizzerií, ale bohužiaľ. Ničím výnimočné. Navyše kraje pripálené do čierna. Škoda,” posťažoval sa Andrej.

Ostatí zákazníci sú však spokojní a 5*recenzií má stránka podniku naozaj plno. Aj tu teda asi platí porekadlo – sto ľudí, sto chutí…

Väčšina názorov na stránke je pozitívnych

Zdroj/Foto: Facebook[/sociallocker]