Tvorcovia komediálneho seriálu Susedia sa po jedenástich rokoch rozhodli vrátiť ho na obrazovky. A zjavne urobili dobre, keďže hneď prvý diel sitcomu lámal rekordy sledovanosti. Prečo sa vlastne pred rokmi napriek veľkým úspechom prestal natáčať?

Staré spory zjavne vychladli a pôvodní herci Marcin, Kraus, Ráková, Tlučková a Sládečková sú opäť spolu na pľaci. Zuzana Tlučková tvrdí, že nikdy nepochopila, prečo sa Marcin s Krausom poškriepili. Počas posledných chvíľ na pľaci vraj bolo cítiť medzi nimi veľké napätie. Kraus odišiel pracovať na svojich nových projektoch do JOJ-ky napriek tomu, že už mal napísané ďalšie série Susedov.

Na obnovení seriálu sa údajne malo pracovať už dávnejšie, no Marcin s Krausom vtedy stále nevedeli nájsť spoločnú reč. Veľmi dobrých kamarátov zo školských čias vraj rozhádali peniaze. Peter Marcin sa nezmieril s Krausovým vtedajším odchodom do konkurenčnej televízie a Andy zase vraj zistil, že Marcin si poza jeho chrbát dohaduje v Markíze lepšie finančné podmienky.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook