Je to pár dní, čo sa celá slovenská smotánka stretla v budove Slovenského národného divadla a zúčastnila sa tak na 18. ročníku prestížneho Plesu v opere. No aj napriek tomu, že známa jojkárka sa na spoločenskú akciu poctivo pripravila v podobe ušitých šiat na mieru či dokonalého make-upu, ani len netušila, že bude musieť z luxusnej sály odísť.

Obhajkyňa z obľúbenej Súdnej siene s radosťou prijala pozvanie na Ples v opere, ktorý tentokrát finančne podporil vzdelávanie detí so zdravotným znevýhodnením. Táto téma je jej veľmi blízka a má s ňou aj osobné skúsenosti.

Dala si ušiť krásne šaty na mieru, ktoré boli spracované do posledných detailov, pričom venovala čas aj skvelej vizáži. Aj napriek tomu, že šperky na takúto akciu nie sú vítané, Renáta sa nenechala odradiť. Málokto si totiž všimol, že na prste má prsteň so srdiečkom, ktorý dostala od svojho syna Matěja a nikdy si ho nedáva dole, keďže sa stal jej talizmanom.

Prečítajte si tiež: Sú TOTO najnevhodnejšie šaty Plesu v opere 2018? Táto dáma to teda vôbec neodhadla!

Denník Pluska.sk uviedol, že Názlerová sa v budove SND objavila po boku svojho manžela, pravdou však je, že išlo o jej veľmi dobrého kamaráta Richarda Blaška, ktorý pracuje na významnej manažérskej pozícií v jednom z najprestížnejších bratislavských hotelov. Práve ten jej pomohol, keď sa začala náhle cítiť zle. Vyštudovaná novinárka si prešla ťažkým zápalom priedušiek a veľký počet ľudí, ťažký vzduch, vône gastronomických lahôdok a rôzne typy parfémov spravili svoje.

Pri stole dostala hyperventilačný záchvat, pričom sa obávala, že odpadne. Urýchlene opustila sálu a pre istotu si privolala zdravotníka, ktorému ozrejmila situáciu. No keďže nemala vrecko na dýchanie, použila vlastné dlane. Situáciu mala pod kontrolou a aj napriek tomu, že po pár minútach si cítila lepšie, rozhodla sa neriskovať a pred polnocou opustila prestížny ples.

No aj napriek tomu, že známa jojkárka opustila luxusnú akciu predčasne, program a príjemnú atmosféru pochválila. Bola rada, že sa jej podarilo vidieť vystúpenie hviezdneho Karla Gotta, ktorý si okamžite podmanil celé publikum. Hostia tancovali, spievali a fotili si ho z každých strán. Aj napriek pokročilému veku, je zjavné, že ešte stále vie dostať ľudí do varu.

Karel Gott bol hviezdou Plesu v opere

Zdroj: redakcia Hitky.sk | Foto: Instagram