Na pohrebe poslanca Petráka (†59) chýbala jeho manželka: Smutný dôvod!

Dátum:

20. februára zasiahla slovenskú verejnosť smutná správa o náhlom úmrtí poslanca NR SR Ľubomíra Petráka, ktorý podľahol ochoreniu COVID-19. Včera (25. februára) sa s ním rozlúčila rodina, priatelia i kolegovia. Jedna dôležitá osoba však na pohrebe chýbala.

Bývalý člen opozičnej strany Smer-SD Ľubomír Petrák bol 19. februára vo vážnom stave hospitalizovaný v Univerzitnej nemocnici v bratislavskom Ružinove. Robert Fico na tlačovej konferencií oznámil, že jeho kolega ,,zvádza ťažký boj“, ktorý však o pár hodín neskôr prehral.

Včera (25. februára) sa v obci Hurbanova Ves, kde pôsobil ako starosta, uskutočnil pohreb. Pozastavené bolo aj rokovanie vlády, aby sa politici mohli zúčastniť poslednej rozlúčky. Smútočnej udalosti sa zúčastnil Boris Kollár, Juraj Šeliga, Denisa Saková, Robert Fico, Juraj Blanár a ďalší.

Na pohrebe však chýbala manželka zosnulého Petráka. Podľa informácií topky.sk sa taktiež nakazila koronavírusom, v dôsledku čoho musela byť hospitalizovaná s ťažkým priebehom ochorenia. Ťažké časy musia zažívať predovšetkým ich dve dcéry, ktoré prišli o milovaného otca, a zároveň sa boja o mamu vo vážnom zdravotnom stave.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk  |  Foto: FB/Smer-SD Prešovský kraj

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...