K vianočným sviatkom neodmysliteľne patria klasické rozprávky z domácej produkcie, medzi ktorými sa najväčšej popularite tešia Tri oriešky pre Popolušku, Kráľ Drozdia brada, Pyšná princezná či Perinbaba. A práve Alžbetka, o ktorej srdce bojoval sympatický Jakub, bola súčasťou najnovšieho vydania seriálu Pumpa.

Na druhý sviatok vianočný odvysielala RTVS ďalšiu epizódu čoraz obľúbenejšieho seriálu Pumpa, kde sa hlavných úloh zhostili Dano Heriban a Michal Kubovčík. Dvojica hercov privítala na čerpacej stanici už množstvo hostí, medzi inými Andreja Danka, Štefana Skrúcaného či Dominiku Cibulkovú. Situačný komediálny seriál reaguje na udalosti z predošlého týždňa, pričom tentokrát komikov navštívila aj nezabudnuteľná Alžbetka z Perinbaby.

Od uvedenia kultovej rozprávky ubehlo už neuveriteľných 35 rokov, čo sa čiastočne odrazilo aj na výzore bývalej herečky Petry Kolevskej-Vančíkovej (54). Kým vlasy úspešnej producentky výrazne zosiveli, pohľad Alžbetky ostal aj po desaťročiach rovnaký. Ako priznala v seriáli Pumpa, napriek tomu, že na píšťalke v rozprávke nedokázala reálne zahrať ani notu a nadobudla fóbiu zo zimy, s kolegami vytvorili pre divákov jedinečnú ilúziu nielen čo sa týkalo jej hry na hudobný nástroj, ale aj vo vzťahu s Jakubom.

Petra totiž priznala, že nemecký herec Tobias Hoesl (59) bol v čase natáčania vychádzajúcou nemeckou hviezdou a za kamerou si vôbec „nesadli“. „Ja si myslím, že život je tá najkrajšia rozprávka so všetkým tým zlým aj dobrým, len si musíte vedieť nájsť taký ten najcennejší dar a najsilnejšie kúzlo,“ prezradila mamička dvoch detí. Tiež patrí Perinbaba k vašim najobľúbenejším vianočným rozprávkam?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: RTVS, streamable.com | Foto: IG/perinbaba.official, RTVS