Fotomodelka Kristi Dali (32) a vodič sanitky Radovan Dulin (38) patrili na markizáckom statku k najvýraznejším postavám jedenástej série. Aj keď im množstvo neprajníkov predpovedalo rýchly koniec, zdá sa, že dvojica mieni za svoj vzťah bojovať aj do budúcna.

Kým Kristína prichádza do reality šou Farma ako slobodná žena, na Rada doma čakala krásna snúbenica Ivana. Izolácia od domova a bojové podmienky v kolektíve plnom rôznych charakterov však vytvorila medzi dvojicou priateľské puto, ktoré napokon prerástlo v lásku. Práve táto skutočnosť ležala v žalúdku mnohým divákom markizáckej relácie, pričom rodeného Popradčana odsudzovali za podvádzanie partnerky priamo pred kamerami.

Po ukončení nakrúcania sa Rado so snúbenicou stretli tvárou v tvár a svoj šesťročný vzťah v tichosti ukončili. Aj keď v týchto dňoch stále bývajú pod jednou strechou, farmár dnes trávi všetok svoj voľný čas s fotomodelkou Kristínou. Dvojica si spolu užila aj príchod roka 2020 a v spoločnosti blízkej rodiny a priateľov sa ukázali dokonale zladení. K snímke zo Silvestra zverejnila kráska s novým účesom aj zopár slov k minulým mesiacom, pričom bola až neštandardne osobná.

Tvárou v tvár: Kika sa stretla zoči-voči s Radou bývalou snúbenicou!

Ako priznala, uplynulý rok bol pre ňu plný vzrušenia a prekvapení, pričom počas neho dostala toľko lásky, ako už veľmi dlho nie. “Ďalšia kapitola v knižke začína a to, aký bude mať koniec, nevie nik. Ale viem, že akokoľvek ťažké to bude, budem bojovať,” vyznáva sa Kristína a všetkým praje šťastný nový rok. “ĎAKUJEM za všetko a nezabudnite, že všetko sa deje pre niečo. Treba pozorne načúvať život a pochopíš veľa… Ja už som pochopila a znova som o niečo múdrejšia. Nikdy neľutuj nič, čo v živote spravíš. Všetko vás naučí byť silnejšou osobou, a hlavne múdrejšou 🙂 Lúbim Ťa,” odkázala na záver Radovi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/kristi_dali, farma.markiza