Obľúbenci televízie a zvierat sa majú na čo tešiť. Na slovenský trh prichádza nová stanica, ktorá bude svojim obsahom unikátna. Dátum, kedy si ju však budeme môcť zapnúť ešte nie je známy. 

 

Televízni fanúšikovia sa môžu začať tešiť, na Slovensku pribudne ďalší televízny kanál. Rozšírenie ponuky prinesie spoločnosť MP- Media Production, ktorá získala licenciu od slovenského regulátora pre program Park TV. Stanica bude dostupná nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike. Ide konkrétne o zvierací kanál, ktorý bude samozrejme platený, no vysielať sa bude napríklad aj naživo zo ZOO.

Park TV chce ponúkať aj obsah zo zahraničia, parkov, či ZOO. Diváci tak budú môcť vidieť zábery, ktoré nikdy predtým nevideli. Kŕmenie či čistenie zvierat budú tak môcť už odmalička vidieť aj naše deti. Stanica chce šíriť aj doplnkové služby cez HbbTV, čo je spojenie televízie s internetom.

Súčasťou vysielania budú nielen informácie o zvieratách a ich živote, ale aj kvízy a interaktívne prvky. Signál tejto televízie bude dostupný cez Sitel. To, ktorý operátor tento program do svojej ponuky zaradí zatiaľ nie je známe. Do projektu sa chce zapojiť aj Wild Park, Zveropark alebo ZOO Park, s ktorými stanica momentálne ešte rokuje.

Na Slovensku môžu podobný program sledovať diváci na stanici Mňau TV, ktorá ponúka podobný obsah. Presný dátum, kedy sa tohto nového programu dočkáme však nie je ešte známy.

Zdroj: zive.sk | Foto: Pixabay

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.