Známy a v zahraničí úspešný obchodný reťazec ohlásil príchod na Slovensko. Hoci plánuje spustiť prvú prevádzku v hlavnom meste, je možné, že sa časom rozšíri aj do ďalších kútov krajiny. Cenou a tovarom chce konkurovať reťazcom Kik či Pepco. Sľubuje tiež stovky výrobkov pod jedno euro.

Ako uvádza HNonline, na Slovensko mieri nový holandský nepotravinový obchodný reťazec s názvom Action. Ten je v súčasnosti známy najmä v zahraničí, vrátane Česka, pričom prevádzkuje viac ako dvetisíc pobočiek v 10 krajinách.

Diskontný reťazec plánuje na budúci rok otvoriť prvú pobočku v našom hlavnom meste a prostredníctvom inzerátu už zháňa zamestnancov na pozíciu vedúceho a troch zástupcov: „Spoločne môžete robiť všetko pre to, aby ste dosiahli dobré predajné výsledky a vaša predajňa bola vždy v perfektnom stave s doplneným tovarom a dobre naladenými zamestnancami aj zákazníkmi,“ píše.

Action má predstavovať konkurenciu pre reťazce ako Kik či Pepco, pričom sľubuje nízke ceny. Ponúkať má každý týždeň 150 nových produktov, 1 500 výrobkov pod 1 euro a 9 z 10 vecí s cenami pod 5 eur. „Udržujeme naše ceny nízke a sprístupňujeme udržateľnosť každému. Takto každý deň dokazujeme, že dobré a lacné ide ruka v ruke,“ odkazuje vedenie zákazníkom. V priemyselnom parku v areáli obchodného reťazca Lidl pri Prešove zas došlo pred niekoľkými hodinami k tragédii, pri ktorej vyhasol život 44-ročného muža.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: hnonline.sk │ Foto: FB/Action