Na najznámejšom slovenskom inzertnom portáli sa objavila šokujúca žiadosť, v ktorej istý Peter hľadá predajcu modrej kartičky. Nešlo by o nič zvláštne, keby to nelegálne nezháňal preukaz pre osobu so zdravotným postihnutím!

Mnohí Slováci ostali doslova pobúrení, keď sa na sociálnej sieti objavila fotografia inzerátu, ktorý momentálne svieti na najznámejšom domácom inzertnom portáli. Istý Peter v ňom zháňa parkovací preukaz pre fyzickú osobu so zdravotným postihnutím, avšak ako dodáva, využívať ho nemieni na Slovensku, ale v zahraničí. “Používať ho budem iba na parkovanie v zahraničí (Viedeň), nie na Slovensku. Po predaji ho môžete nahlásiť ako ukradnutý (stratený),” uvádza záujemca, pričom dodávať, že ho potrebuje na dochádzanie za rodičmi.

Slováci však majú na žiadosť muža jasný názor a v prípade, že chce parkovací preukaz pre fyzickú osobu so zdravotným postihnutím, odkazujú mu len jediné. “Ak chce využívať preukaz, nech si zoberie aj moju chorobu, ku ktorej ho mám,” odkazuje mu istá Petra, ku ktorej sa pridáva aj Jana: “Kiežby takýto človek mal vlastný preukaz, ale aj s postihnutím!”

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: bazos.sk